[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Płaszewo | 07:08 |
Płaszewo,skrzyżowanie | 07:11 |
Kruszyna | 07:12 |
Kwakowo | 07:17 |
Kwakowo, Maszkowo | 07:20 |
Zajączkowo | 07:21 |
Zajączkowo (na żądanie) | 07:24 |
Łosino, Starowiejska | 07:26 |
Łosino, Wiatraczna | 07:26 |
Łosino Radosna | 07:27 |
Kobylnica, Szkoła | 07:29 |
Kobylnica, Urząd | 07:30 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 07:31 |
Słupsk, Poznańska | 07:32 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 07:32 |
Słupsk, Lutosławskiego | 07:33 |
Słupsk, Jaracza | 07:34 |
Słupsk, Ratusz | 07:35 |
Słupsk, Pl. Dąbrowskiego | 07:35 |
Słupsk, Hala Gryfia | 07:35 |
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | 07:35 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 07:36 |
Słupsk, Os. Niepodległości | 07:37 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:40 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |