[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 14:10 |
Słupsk, Jaracza | 14:12 |
Słupsk, Lutosławskiego | 14:13 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 14:14 |
Słupsk, Poznańska | 14:15 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 14:16 |
Kobylnica, Urząd | 14:17 |
Kobylnica - szkoła | 14:18 |
Kobylnica, Głowna- Bukowa | 14:19 |
Łosino, Radosna | 14:21 |
Łosino, Modrzewiowa | 14:22 |
Łosino, Wichrowa | 14:22 |
Zajączkowo (na żądanie) | 14:24 |
Zajączkowo | 14:26 |
Kwakowo, Maszkowo | 14:28 |
Kwakowo | 14:30 |
Lulemino | 14:35 |
Kwakowo | 14:39 |
Kruszyna | 14:39 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 14:40 |
Płaszewo | 14:44 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 14:47 |
Żelki | 15:51 |
Żelkówko | 14:55 |
Żelkówko I | 14:58 |
Lubuń | 15:02 |
Lubuń I | 15:03 |
Kwakowo | 15:07 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.09.2021 do: 26.06.2022 |
Trasownik Light |