[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 18:15 |
Słupsk, Jana Pawła | 18:18 |
Słupsk, Garncarska - Wiejska | 18:20 |
Słupsk, Gdańska IV | 18:23 |
Redzikowo, Osiedle | 18:24 |
Redzikowo, Wiadukt | 18:25 |
Wielogłowy, skrzyżowanie | 18:27 |
Sąborze | 18:29 |
Sąborze I | 18:30 |
Mianowice | 18:31 |
Domaradz | 18:37 |
Stara Dąbrowa, skrzyżowanie | 18:39 |
Stara Dąbrowa, skrzyżowanie | 18:41 |
Domaradz | 18:42 |
Mianowice I | 18:48 |
Zagórzyca | 18:50 |
Karżniczka | 18:51 |
Damnica PKP | 18:54 |
Damnica, Leśniczówka | 18:56 |
Damno Młyn | 18:59 |
Damno, Szkoła | 18:59 |
Damno | 19:00 |
Bobrowniki, Skrzyżowanie | 19:01 |
Łojewo | 19:03 |
Świtały | 19:05 |
Łojewo | 19:07 |
Wielka Wieś | 19:10 |
Wielka Wieś I | 19:10 |
Klęcino | 19:13 |
Główczyce, Stacja paliw | 19:15 |
Główczyce, Osiedle | 19:16 |
Główczyce | 19:18 |
Uwagi dotyczące kursu: |
- kursuje w dni nauki szkolnej |
- nie kursuje 24 i 31 XII |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |