104 
 Od poniedziałku do pi±tku, oprócz ¶wi±t
Słupsk, Dworzec Autobusowy09:45
Słupsk, Sobieskiego - Ekonomik 0109:46
Słupsk, Sobieskiego - Banacha 0209:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna 0109:48
Słupsk, Wolno¶ci 0209:49
Słupsk, Kaszubska - Cmentarz 0109:54
Słupsk, Bauera 0109:55
Słupsk, Owocowa 0109:56
Siemianice, Miejska09:58
Siemianice, Spacerowa09:59
Siemianice, Szkoła10:00
Swochowo10:02
Lubuczewo, Skrzyżowanie10:05
Karzcino10:08
Karzcino, Radoszkowo10:09
G±bino, Kolonia10:12
G±bino, Skrzyżowanie10:14
G±bino, Żabieniec10:15
Komnino10:17
Czysta10:19
Czysta I10:20
Wysoka10:21
Gardna Mała10:22
Gardna Wielka10:23
Gardna Wielka II10:24
Człuchy, Skrzyżowanie10:28
Smołdzino10:29
Smołdzino, Osiedle10:31

Rozkład tymczasowy obowiązujący od 6.05.2024 na czas remontu wiaduktu na ul. Szczecińskiej w Słupsku.


Linia obsługiwana przez Rozkład jazdy ważny od: 06.05.2024

[ Wstecz ]

Trasownik Light