104 
 Od poniedziałku do pi±tku, oprócz ¶wi±t
Słupsk, Dworzec Autobusowy07:45
Słupsk, Sobieskiego - Ekonomik 0107:46
Słupsk, Sobieskiego - Banacha 0207:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna 0107:48
Słupsk, Wolno¶ci 0207:49
Słupsk, Kaszubska - Cmentarz 0107:54
Słupsk, Bauera 0107:55
Słupsk, Owocowa 0107:56
Siemianice, Miejska07:58
Siemianice, Spacerowa07:59
Siemianice, Szkoła08:00
Swochowo08:02
Lubuczewo, Skrzyżowanie08:05
Karzcino08:08
Karzcino, Radoszkowo08:09
G±bino, Kolonia08:12
G±bino, Skrzyżowanie08:14
G±bino, Żabieniec08:15
Komnino08:17
Czysta08:19
Czysta I08:20
Wysoka08:21
Gardna Mała08:22
Gardna Wielka08:23
Gardna Wielka II08:24
Człuchy, Skrzyżowanie08:28
Smołdzino08:29
Smołdzino, Osiedle08:31

Rozkład tymczasowy obowiązujący od 6.05.2024 na czas remontu wiaduktu na ul. Szczecińskiej w Słupsku.


Linia obsługiwana przez Rozkład jazdy ważny od: 06.05.2024

[ Wstecz ]

Trasownik Light