[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 11:50 |
Słupsk, Jaracza | 11:52 |
Słupsk, Lutosławskiego | 11:53 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 11:54 |
Słupsk, Poznańska | 11:55 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 11:56 |
Kobylnica, Urząd | 11:57 |
Kobylnica, Szkoła | 11:59 |
Kobylnica, Główna - Bukowa | 12:00 |
Łosino, Radosna | 12:02 |
Łosino, Modrzewiowa | 12:03 |
Łosino, Wichrowa | 12:03 |
Zajączkowo (na żądanie) | 12:05 |
Zajączkowo | 12:06 |
Kwakowo, Maszkowo | 12:08 |
Kwakowo | 12:09 |
Kruszyna | 12:12 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 12:13 |
Żelki | 12:14 |
Objezierze 01 | 12:18 |
Moczydło 01 | 12:20 |
Suchorze 01 | 12:22 |
Zielin 05 | 12:25 |
Zielin 03 | 12:26 |
Zielin 01 | 12:28 |
Trzebielino 09 | 12:31 |
Trzebielino 07 | 12:32 |
Trzebielino 06 | 12:33 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |