[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:15 |
Słupsk, Sienkiewicza | 07:17 |
Słupsk, Kaszubska - Cmentarz | 07:19 |
Słupsk, Kaszubska - Bauera | 07:20 |
Słupsk, Kaszubska - Owocowa | 07:20 |
Siemianice,Miejska | 07:21 |
Siemianice,Spacerowa | 07:21 |
Siemianice, Szkoła | 07:22 |
Swochowo | 07:24 |
Lubuczewo | 07:28 |
Lubuczewo, Przy Lesie | 07:29 |
Wrzeście, Kolonia | 07:30 |
Wrzeście, Szkoła | 07:31 |
Wrzeście | 07:32 |
Wiklino, Skrzyżowanie | 07:34 |
Wiklino,Las | 07:35 |
Żoruchowo, Skrzyżowanie | 07:38 |
Żelkowo, Wybudowanie | 07:40 |
Żelkowo | 07:41 |
Choćmirowo, Skrzyżowanie | 07:43 |
Choćmirówko | 07:45 |
Będziechowo, Skrzyżowanie | 07:48 |
Rumsko, Skrzyżowanie | 07:51 |
Klęcinko, Zachód | 07:53 |
Klęcinko | 07:54 |
Główczyce, Skrzyżowanie | 07:55 |
Główczyce, Osiedle | 07:57 |
Główczyce | 07:59 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.10.2021 do: 31.12.2021 |
Trasownik Light |