Rozkład w telefonie

MobileMPK (w skrócie mMPK) jest aplikacją stworzoną w mobilnej technologii Java przeznaczoną na telefony komórkowe. Program powstał przy współpracy z portalem www.mmpk.info. Aplikacja umożliwia stały dostęp do rozkładu jazdy Nord Express sp. z o.o. Jej największym atutem jest to, iż po zainstalowaniu na telefonie komórkowym nie łączy się z Internetem, zatem używanie jej nic nie kosztuje. Za jej pomocą pasażer może sprawdzić rozkład jazdy dowolnej linii na terenie całej naszej sieci. Dzięki funkcji definiowania połączeń istnieje możliwość uzyskania informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami, kolejnych godzinach odjazdu autobusów, czasie trwania podróży oraz szczegółów dotyczących przesiadek.

 

O APLIKACJI
  • aplikację można pobrać ze strony http://www.mmpk.info
  • do wyboru aplikacja podstawowa - darmowa i rozszerzona - płatna,
  • korzystanie z niej nie generuje żadnych kosztów,
  • umożliwia stały dostęp do rozkładu jazdy,
  • program jest bardzo prosty w obsłudze.

 

FUNKCJE APLIKACJI
  • wyświetlanie rozkładu jazdy pojedynczej linii na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie listy linii zatrzymujących się na wybranym przystanku,
  • wyświetlanie rozkładu całego przystanku (na jednym ekranie wyświetlany jest spis kolejno odjeżdżających autobusów z wybranego przystanku wraz z godziną i kierunkiem jazdy),
  • wyświetlanie informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami,
  • możliwość utworzenia listy ulubionych przystanków.

 

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI?
Dokładna instrukcja obsługi programu znajduje się na stronie:
http://www.mmpk.info/instrukcja_obslugi_rozkladu_jazdy_na_telefon_komorkowy,14,.html
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@nordexpress.pl

 

ILE TO KOSZTUJE?
Korzystanie z aplikacji nic nie kosztuje, jednak za umieszczenie w telefonie wybranych funkcji rozkładu nalezy wnieść niewielką opłate operatorowi systemu. Wgrana w telefon aplikacja została jednak tak zaprojektowana, aby nie musiała łączyć się z internetem w chwili sprawdzania rozkładów. Jeśli zostanie pobrana na komputer, a następnie skopiowana na telefon za pomocą kabla lub Bluetootha, operacja ta również będzie darmowa. Jedyne w sytuacji ściągnięcia programu z Internetu bezpośrednio na swój telefon za pomocą GPRS lup WAP pojawią się pewne opłaty. Opłata ta zależna jest od operatora sieci komórkowej, z którego usług korzystamy.

 

WYMAGANIA PROGRAMU
Do uruchomienia aplikacji potrzebny jest jedynie telefon komórkowy wyposażony w mobilną technologię Java. Aplikacja potrzebuje również co najmniej 30 KB wolnej pamięci w telefonie. Całkowity rozmiar pliku to ok 100 kB.

Wszelkie problemy z działaniem aplikacji lub nieścisłościami z rzeczywistymi rozkładami jazdy prosimy zgłaszać na adres mailowy biuro@nordexpress.pl
Nord Express sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości udostępnionego rozkładu jazdy.

Przedłużaj bilet miesięczny z EM-KARTĄ online

EM-karta

Na naszej stronie lub na e-podroznik.pl

Doładuj

Rozkłady jazdy »

Połączenia Słupsk - Ustka »

Taryfy opłat i ulgi »

Wynajem autobusów »

Reklama »

O firmie »

Pogotowie przystankowe »

Regulaminy »

Co warto wiedzieć »

Polityka prywatności »