Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | ||||||||
Kierunek: | Ustka, Kolorowa - Działki |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:21 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 10:21 | 11:21 |
12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 |
18:21 | 19:21m | 20:21m | 21:21m |
Soboty, oprócz świąt |
06:21 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 10:21 | 11:21 |
12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 |
18:21 | 19:21m | 20:21# | 21:21m |
Niedziele i święta |
07:21 | 08:21# | 09:21 | 10:21# | 11:21 | 12:21# |
13:21 | 14:21# | 15:21 | 16:21# | 17:21 | 18:21# |
19:21m | 20:21# | 21:21m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 01.05.2022 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |