Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Bałtycka - Wiadukt | ||||||||
Kierunek: | Słupsk, 11 Listopada |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:41 | 06:41 | 07:41 | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 |
17:41 | 18:41 | 19:41m | 20:41m | 22:41m |
Soboty, oprócz świąt |
05:41 | 06:41 | 07:41 | 08:41 | 09:41 | 10:41 |
11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 |
17:41 | 18:41 | 19:41# | 20:41m | 22:41m |
Niedziele i święta |
07:41# | 08:41 | 09:41# | 10:41 | 11:41# | 12:41 |
13:41# | 14:41 | 15:41# | 16:41 | 17:41# | 18:41 |
19:41# | 20:41m | 22:41m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
D | – | kurs do: Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus. |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 01.05.2022 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |