Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Ustka, Wróblewskiego | ||||||||
Kierunek: | Słupsk, 11 Listopada |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
05:21 | 06:21 | 07:20B$ | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 |
16:11D$ | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21m | 20:21m |
22:21m |
Soboty, oprócz świąt |
05:21 | 06:21 | 07:21 | 08:21 | 09:21 | 10:21 |
11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 |
17:21 | 18:21 | 19:21# | 20:21m | 22:21m |
Niedziele i święta |
07:21# | 08:21 | 09:21# | 10:21 | 11:21# | 12:21 |
13:21# | 14:21 | 15:21# | 16:21 | 17:21# | 18:21 |
19:21# | 20:21m | 22:21m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
B | – | kurs z pominięciem: Ustka, Słupska >> Włynkówko, Działki |
D | – | kurs do: Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus. |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 14.07.2019 do: 13.11.2020 |
Trasownik Light |