Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | ||||||||
Kierunek: | Ustka, Kolorowa - Działki |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
621 721 821 921 1021 1121 1221 1321 1421 1521 1621 1721 1821 1921m 2021m 2121m |
Soboty, oprócz świąt |
621 721 821 921 1021 1121 1221 1321 1421 1521 1621 1721 1821 1921m 2021# 2121m |
Niedziele i święta |
721 821# 921 1021# 1121 1221# 1321 1421# 1521 1621# 1721 1821# 1921m 2021# 2121m |
Objaśnienia: | ||
# | – | kursuje w okresie od 1 maja do 30 września |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
00:00 - kurs wykonywany pojazdem niskopodłogowym |
Strefy taryfowe:
|
Rozkład jazdy ważny od: 14.07.2019 do: 13.11.2020 |
Trasownik Light |