Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Rowy, Leszczynowa | |
Kierunek: | Rowy, Centrum |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
818y 1018y 1218y 1418y 1618y 1818y 2018y |
Soboty, niedziele i święta |
818y 1018y 1218y 1418y 1618y 1818y 2018y |
Objaśnienia: | ||
y | – | kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia |
Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2021 do: 31.08.2021 |
Trasownik Light |