Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Kobylnica, AUCHAN | |
Kierunek: | Sławno, Prusa 01 |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
552W 647NW 1047N 1247 1412NW 1532NW 1652 1837$ |
Soboty, oprócz świąt |
1412NW 1652 |
Objaśnienia: | ||
Uwaga! W związku z remontem ul. Witosa w Sławnie przystanek I Pułku Ułanów 01 jest wyłączony z ruchu do odwołania. | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
N | – | kurs przez: Noskowo 02 |
W | – | kurs przez: Wrześnica I >> Wrześnica, II |
Rozkład jazdy ważny od: 05.07.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |