Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
535 645H 45S$ 745 911 1036 1226 1346$ 1446 1546 1646 1756 1936m |
Soboty |
535 741 1011 1211 1446 1646 1936m |
Niedziele i święta |
1036 1546 1756 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |