Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
531 641H 41S$ 741 |
Soboty |
531 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |