Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Wielka Wieś I | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
527J 637JH 37JS$ 737J 907 1032 1222 1342$ 1442 1542 1642 1752 1932m |
Soboty |
527J 737 1007 1207 1442 1642 1932m |
Niedziele i święta |
1032 1542 1752 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
J | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |