Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Ratusz | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:07 | 07:17H | 07:17S$ | 08:17 | 09:43 | 11:08 |
12:58 | 14:18$ | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:28 |
20:08m |
Soboty |
06:07 | 08:13 | 10:43 | 12:43 | 15:18 | 17:18 |
20:08m |
Niedziele i święta |
11:08 | 16:18 | 18:28 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |