Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łojewo | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
1307$ 1607 1717 1847Hm 1903$m |
Soboty |
1607 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |