| Przystanek: | Damno | Kierunek: | Główczyce | Od poniedziałku do piątku |
Objaśnienia: | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej | m | – | nie kursuje 24 i 31 XII | $ | – | kursuje w dni nauki szkolnej | A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
| Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
|