Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damno | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
604 704 834 1004 1154 1304A$ 1404 1504 1604A 1714A 1844AHm 1900A$m 2044m |
Soboty |
704 934 1139 1404 1604A 1844m 2044m |
Niedziele i święta |
1004 1304 1714 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |