Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce, Osiedle | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:21J | 06:31JH | 06:31JS$ | 07:31J | 09:01 | 10:26 |
12:16 | 13:36$ | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:46 |
19:26m |
Soboty |
05:21J | 07:31 | 10:01 | 12:01 | 14:36 | 16:36 |
19:26m |
Niedziele i święta |
10:26 | 15:36 | 17:46 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
J | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |