Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Jana Pawła | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
538 638 808 938 1128 1238A$ 1338 1438 1538A 1648A 1818AHm 18AD$m 2018m |
Soboty |
638 908 1113 1338 1538A 1818m 2018m |
Niedziele i święta |
938 1238 1648 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
D | – | kurs przez: Domaradz >> Stara Dąbrowa, skrzyżowanie |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |