Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damnica PKP | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
558 658 828 958 1148 1258A$ 1358 1458 1558A 1708A 1838AHm 54A$m 2038m |
Soboty |
658 928 1133 1358 1558A 1838m 2038m |
Niedziele i święta |
958 1258 1708 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |