Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Zagórzyca | ||||
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
05:54 | 06:54 | 08:24 | 09:54 | 11:44 | 12:54A$ |
13:54 | 14:54 | 15:54A | 17:04A | 18:34AHm | 18:50A$m |
20:34m |
Soboty |
06:54 | 09:24 | 11:29 | 13:54 | 15:54A | 18:34m |
20:34m |
Niedziele i święta |
09:54 | 12:54 | 17:04 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
A | – | kurs przez: Łojewo >> Świtały |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |