Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Damnica PKP | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
05:44 | 06:54H | 06:54S$ | 07:54 | 09:20 | 10:45 |
12:35 | 13:55$ | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 18:05 |
19:45m |
Soboty |
05:44 | 07:50 | 10:20 | 12:20 | 14:55 | 16:55 |
19:45m |
Niedziele i święta |
10:45 | 15:55 | 18:05 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os.Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |