Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk, Hala Gryfia | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
07:31$ | 07:32$ |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |