102
Przystanek:
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
Kierunek:
Słupsk, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
7
25
$
Objaśnienia:
$
–
kursuje w dni nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od:
17.05.2021
do:
24.09.2023
Trasownik Light