Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Łosino, Wiatraczna | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
06:25 | 07:15H | 07:15X$ | 09:20 | 11:20 | 13:35 |
15:35 | 16:45 | 17:45 | 19:30m | 21:30m |
Soboty, oprócz świąt |
07:15 | 09:20 | 13:35 | 16:45 | 19:30m |
Niedziele i święta |
11:20 | 15:35 | 17:45 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
X | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |