Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Płaszewo, skrzyżowanie | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
615 705H 05X$ 910 1110 1325 1525 1635 1735 1920m 2120m |
Soboty, oprócz świąt |
705 910 1325 1635 1920m |
Niedziele i święta |
1110 1525 1735 |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
X | – | kurs przez: Słupsk, Szczecińska, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |