Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Słupsk Kaszubska - Cmentarz | ||||
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
06:25 | 07:20S$ | 07:20H | 07:25S$ | 07:55 | 09:25 |
11:00 | 12:45 | 14:55 | 15:45$ | 16:47 | 19:00m |
19:57m | 20:47m |
Soboty |
07:00 | 09:40 | 12:15 | 14:35 | 16:15 | 17:42 |
19:00m | 20:47m |
Niedziele i święta |
09:40 | 12:15 | 14:55 | 19:00m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |