Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcinko | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
559Z$ 649U 754 929U 1151 1301 1401$ 1501UH 03U$ 1601Z 1701U 1811 1901m 2001m |
Soboty |
609 839 1059 1301 1501 1601 1811 2001m |
Niedziele i święta |
1059 1401 1811 2001m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |