Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Klęcinko, Zachód | |
Kierunek: | Główczyce |
Od poniedziałku do piątku |
558Z$ 648U 753 928U 1150 1300 1400$ 1500UH 02U$ 1600Z 1700U 1810 1900m 2000m |
Soboty |
608 838 1058 1300 1500 1600 1810 2000m |
Niedziele i święta |
1058 1400 1810 2000m |
Objaśnienia: | ||
H | – | kursuje w dni wolne od nauki szkolnej |
m | – | nie kursuje 24 i 31 XII |
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
U | – | kurs do: Rzuszcze wieś |
Z | – | kurs do: Izbica |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |