Wybierz wersję: [ przystankowa | tabelaryczna ] [ Widok do wydruku ] |
Przystanek: | Główczyce Ciemińska | |
Kierunek: | Słupsk, Dworzec Kolejowy |
Od poniedziałku do piątku |
538 628RBS$ |
Objaśnienia: | ||
$ | – | kursuje w dni nauki szkolnej |
B | – | kurs przez: Będzichowo |
R | – | kurs z pominięciem: Żoruchowo wieś |
S | – | kurs przez: Słupsk, Hala Gryfia >> Słupsk, Os. Niepodległości |
Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |