[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
22:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
22:12
Ustka, Darłowska
22:13
Ustka, Dworzec
22:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
22:20
Ustka, Wróblewskiego
22:21
Ustka, Słupska
22:22
Ustka, Nadleśnictwo
22:23
Grabno
22:25
Zimowiska
22:27
Zimowiska, Działki
22:28
Niestkowo
22:29
Bydlino, Złoty Potok
22:31
Bydlino, Leśna
22:31
Bydlino
22:32
Bydlino, Orzechowa
22:33
Włynkowo
22:35
Włynkówko
22:36
Włynkówko, Działki
22:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
22:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
22:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
22:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
22:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
22:41
Słupsk, Bałtycka
22:42
Słupsk, Kopernika
22:43
Słupsk, Sienkiewicza
22:44
Słupsk, Wojska Polskiego
22:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
22:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
22:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
22:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
22:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
22:52
Słupsk, Hala Gryfia
22:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
22:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
22:56
Słupsk, Os. Niepodległości
22:57
Słupsk, 11 Listopada
22:58
Uwagi dotyczące kursu:
- nie kursuje 24 i 31 XII
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light