[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
13:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
13:12
Ustka, Darłowska
13:13
Ustka, Dworzec
13:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
13:20
Ustka, Wróblewskiego
13:21
Ustka, Słupska
13:22
Ustka, Nadleśnictwo
13:23
Grabno
13:25
Zimowiska
13:27
Zimowiska, Działki
13:28
Niestkowo
13:29
Bydlino, Złoty Potok
13:31
Bydlino, Leśna
13:31
Bydlino
13:32
Bydlino, Orzechowa
13:33
Włynkowo
13:35
Włynkówko
13:36
Włynkówko, Działki
13:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
13:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
13:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
13:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
13:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
13:41
Słupsk, Bałtycka
13:42
Słupsk, Kopernika
13:43
Słupsk, Sienkiewicza
13:44
Słupsk, Wojska Polskiego
13:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
13:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
13:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
13:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
13:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
13:52
Słupsk, Hala Gryfia
13:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
13:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
13:56
Słupsk, Os. Niepodległości
13:57
Słupsk, 11 Listopada
13:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light