[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
09:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
09:12
Ustka, Darłowska
09:13
Ustka, Dworzec
09:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
09:20
Ustka, Wróblewskiego
09:21
Ustka, Słupska
09:22
Ustka, Nadleśnictwo
09:23
Grabno
09:25
Zimowiska
09:27
Zimowiska, Działki
09:28
Niestkowo
09:29
Bydlino, Złoty Potok
09:31
Bydlino, Leśna
09:31
Bydlino
09:32
Bydlino, Orzechowa
09:33
Włynkowo
09:35
Włynkówko
09:36
Włynkówko, Działki
09:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
09:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
09:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
09:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
09:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
09:41
Słupsk, Bałtycka
09:42
Słupsk, Kopernika
09:43
Słupsk, Sienkiewicza
09:44
Słupsk, Wojska Polskiego
09:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
09:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
09:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
09:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
09:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
09:52
Słupsk, Hala Gryfia
09:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
09:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
09:56
Słupsk, Os. Niepodległości
09:57
Słupsk, 11 Listopada
09:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light