[
wydrukuj kurs
]
500
Niedziele i święta
Słupsk, 11 Listopada
09:16
Słupsk, Os. Niepodległości
09:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
09:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
09:21
Słupsk, Hala Gryfia
09:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
09:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
09:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
09:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
09:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
09:30
Słupsk, Wojska Polskiego
09:31
Słupsk, Sienkiewicza
09:32
Słupsk, Kopernika
09:33
Słupsk, Bałtycka
09:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
09:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
09:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
09:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
09:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
09:38
Włynkówko, Działki
09:39
Włynkówko
09:40
Włynkowo
09:41
Bydlino, Orzechowa
09:42
Bydlino
09:43
Bydlino, Leśna
09:44
Bydlino, Złoty Potok
09:44
Niestkowo
09:46
Zimowiska, Działki
09:47
Zimowiska
09:48
Grabno
09:49
Ustka, Nadleśnictwo
09:52
Ustka, Słupska
09:53
Ustka, Wróblewskiego
09:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
09:55
Ustka, Dworzec
09:59
Ustka, Darłowska
10:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
10:02
Ustka, Kolorowa - Działki
10:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light