[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
06:16
Słupsk, Os. Niepodległości
06:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
06:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
06:21
Słupsk, Hala Gryfia
06:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
06:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
06:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
06:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
06:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
06:30
Słupsk, Wojska Polskiego
06:31
Słupsk, Sienkiewicza
06:32
Słupsk, Kopernika
06:33
Słupsk, Bałtycka
06:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
06:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
06:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
06:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
06:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
06:38
Włynkówko, Działki
06:39
Włynkówko
06:40
Włynkowo
06:41
Bydlino, Orzechowa
06:42
Bydlino
06:43
Bydlino, Leśna
06:44
Bydlino, Złoty Potok
06:44
Niestkowo
06:46
Zimowiska, Działki
06:47
Zimowiska
06:48
Grabno
06:49
Ustka, Nadleśnictwo
06:52
Ustka, Słupska
06:53
Ustka, Wróblewskiego
06:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
06:55
Ustka, Dworzec
06:59
Ustka, Darłowska
07:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
07:02
Ustka, Kolorowa - Działki
07:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light