[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
14:16
Słupsk, Os. Niepodległości
14:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
14:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
14:21
Słupsk, Hala Gryfia
14:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
14:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
14:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
14:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
14:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
14:30
Słupsk, Wojska Polskiego
14:31
Słupsk, Sienkiewicza
14:32
Słupsk, Kopernika
14:33
Słupsk, Bałtycka
14:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
14:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
14:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
14:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
14:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
14:38
Włynkówko, Działki
14:39
Włynkówko
14:40
Włynkowo
14:41
Bydlino, Orzechowa
14:42
Bydlino
14:43
Bydlino, Leśna
14:44
Bydlino, Złoty Potok
14:44
Niestkowo
14:46
Zimowiska, Działki
14:47
Zimowiska
14:48
Grabno
14:49
Ustka, Nadleśnictwo
14:52
Ustka, Słupska
14:53
Ustka, Wróblewskiego
14:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
14:55
Ustka, Dworzec
14:59
Ustka, Darłowska
15:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
15:02
Ustka, Kolorowa - Działki
15:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light