[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
19:16
Słupsk, Os. Niepodległości
19:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
19:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
19:21
Słupsk, Hala Gryfia
19:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
19:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
19:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
19:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
19:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
19:30
Słupsk, Wojska Polskiego
19:31
Słupsk, Sienkiewicza
19:32
Słupsk, Kopernika
19:33
Słupsk, Bałtycka
19:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
19:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
19:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
19:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
19:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
19:38
Włynkówko, Działki
19:39
Włynkówko
19:40
Włynkowo
19:41
Bydlino, Orzechowa
19:42
Bydlino
19:43
Bydlino, Leśna
19:44
Bydlino, Złoty Potok
19:44
Niestkowo
19:46
Zimowiska, Działki
19:47
Zimowiska
19:48
Grabno
19:49
Ustka, Nadleśnictwo
19:52
Ustka, Słupska
19:53
Ustka, Wróblewskiego
19:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
19:55
Ustka, Dworzec
19:59
Ustka, Darłowska
20:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
20:02
Ustka, Kolorowa - Działki
20:03
Uwagi dotyczące kursu:
- nie kursuje 24 i 31 XII
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
01.05.2022
do:
30.06.2022
[
Wstecz
]
Trasownik Light