[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
15:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
15:12
Ustka, Darłowska
15:13
Ustka, Portowa
15:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
15:20
Ustka, Wróblewskiego
15:21
Ustka, Słupska
15:22
Ustka, Nadleśnictwo
15:23
Grabno
15:25
Zimowiska
15:27
Zimowiska, Działki
15:28
Niestkowo
15:29
Bydlino, Złoty Potok
15:31
Bydlino, Leśna
15:31
Bydlino
15:32
Bydlino, Orzechowa
15:33
Włynkowo
15:35
Włynkówko
15:36
Włynkówko, Działki
15:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
15:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
15:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
15:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
15:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
15:41
Słupsk, Bałtycka
15:42
Słupsk, Kopernika
15:43
Słupsk, Sienkiewicza
15:44
Słupsk, Wojska Polskiego
15:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
15:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
15:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
15:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
15:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
15:52
Słupsk, Hala Gryfia
15:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
15:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
15:56
Słupsk, Os. Niepodległości
15:57
Słupsk, 11 Listopada
15:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light