[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
20:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
20:12
Ustka, Darłowska
20:13
Ustka, Portowa
20:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
20:20
Ustka, Wróblewskiego
20:21
Ustka, Słupska
20:22
Ustka, Nadleśnictwo
20:23
Grabno
20:25
Zimowiska
20:27
Zimowiska, Działki
20:28
Niestkowo
20:29
Bydlino, Złoty Potok
20:31
Bydlino, Leśna
20:31
Bydlino
20:32
Bydlino, Orzechowa
20:33
Włynkowo
20:35
Włynkówko
20:36
Włynkówko, Działki
20:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
20:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
20:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
20:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
20:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
20:41
Słupsk, Bałtycka
20:42
Słupsk, Kopernika
20:43
Słupsk, Sienkiewicza
20:44
Słupsk, Wojska Polskiego
20:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
20:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
20:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
20:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
20:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
20:52
Słupsk, Hala Gryfia
20:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
20:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
20:56
Słupsk, Os. Niepodległości
20:57
Słupsk, 11 Listopada
20:58
Uwagi dotyczące kursu:
- nie kursuje 24 i 31 XII
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light