[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Ustka, Kolorowa - Działki
11:10
Ustka, Darłowska - Szkoła
11:12
Ustka, Darłowska
11:13
Ustka, Portowa
11:16
Ustka, pl. Dąbrowskiego
11:20
Ustka, Wróblewskiego
11:21
Ustka, Słupska
11:22
Ustka, Nadleśnictwo
11:23
Grabno
11:25
Zimowiska
11:27
Zimowiska, Działki
11:28
Niestkowo
11:29
Bydlino, Złoty Potok
11:31
Bydlino, Leśna
11:31
Bydlino
11:32
Bydlino, Orzechowa
11:33
Włynkowo
11:35
Włynkówko
11:36
Włynkówko, Działki
11:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
11:38
Słupsk, Os. Bałtyckie
11:39
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
11:39
Słupsk, Portowa - Interstyl
11:40
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
11:41
Słupsk, Bałtycka
11:42
Słupsk, Kopernika
11:43
Słupsk, Sienkiewicza
11:44
Słupsk, Wojska Polskiego
11:45
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
11:47
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
11:49
Słupsk, Sobieskiego - 3 Maja
11:50
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
11:51
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
11:52
Słupsk, Hala Gryfia
11:53
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
11:54
Słupsk, Urząd Skarbowy
11:56
Słupsk, Os. Niepodległości
11:57
Słupsk, 11 Listopada
11:58
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light