[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Ustka, Kolorowa - Działki | 16:00 |
Ustka, Darłowska - Szkoła | 16:02 |
Ustka, Darłowska | 16:03 |
Ustka, Portowa | 16:06 |
Ustka, pl. Dąbrowskiego | 16:10 |
Ustka, Wróblewskiego | 16:11 |
Ustka, Słupska | 16:12 |
Ustka, Nadleśnictwo | 16:13 |
Grabno | 16:15 |
Zimowiska | 16:17 |
Zimowiska, Działki | 16:18 |
Niestkowo | 16:19 |
Bydlino, Złoty Potok | 16:21 |
Bydlino, Leśna | 16:21 |
Bydlino | 16:22 |
Bydlino, Orzechowa | 16:23 |
Włynkowo | 16:25 |
Włynkówko | 16:26 |
Włynkówko, Działki | 16:27 |
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom. | 16:28 |
Słupsk, Os. Bałtyckie | 16:29 |
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien | 16:29 |
Słupsk, Portowa - Interstyl | 16:30 |
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt | 16:31 |
Słupsk, Bałtycka | 16:32 |
Słupsk, Kopernika | 16:33 |
Słupsk, Sienkiewicza | 16:34 |
Słupsk, Wojska Polskiego | 16:35 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus. | 16:37 |
Uwagi dotyczące kursu: |
- kursuje w dni nauki szkolnej |
Strefy taryfowe:
|
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 14.07.2019 do: 13.11.2020 |
Trasownik Light |