[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
11:16
Słupsk, Os. Niepodległości
11:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
11:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
11:21
Słupsk, Hala Gryfia
11:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
11:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
11:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
11:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
11:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
11:30
Słupsk, Wojska Polskiego
11:31
Słupsk, Sienkiewicza
11:32
Słupsk, Kopernika
11:33
Słupsk, Bałtycka
11:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
11:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
11:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
11:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
11:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
11:38
Włynkówko, Działki
11:39
Włynkówko
11:40
Włynkowo
11:41
Bydlino, Orzechowa
11:42
Bydlino
11:43
Bydlino, Leśna
11:44
Bydlino, Złoty Potok
11:44
Niestkowo
11:46
Zimowiska, Działki
11:47
Zimowiska
11:48
Grabno
11:49
Ustka, Nadleśnictwo
11:52
Ustka, Słupska
11:53
Ustka, Wróblewskiego
11:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
11:55
Ustka, Portowa
11:59
Ustka, Darłowska
12:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
12:02
Ustka, Kolorowa - Działki
12:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light