[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
12:16
Słupsk, Os. Niepodległości
12:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
12:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
12:21
Słupsk, Hala Gryfia
12:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
12:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
12:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
12:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
12:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
12:30
Słupsk, Wojska Polskiego
12:31
Słupsk, Sienkiewicza
12:32
Słupsk, Kopernika
12:33
Słupsk, Bałtycka
12:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
12:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
12:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
12:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
12:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
12:38
Włynkówko, Działki
12:39
Włynkówko
12:40
Włynkowo
12:41
Bydlino, Orzechowa
12:42
Bydlino
12:43
Bydlino, Leśna
12:44
Bydlino, Złoty Potok
12:44
Niestkowo
12:46
Zimowiska, Działki
12:47
Zimowiska
12:48
Grabno
12:49
Ustka, Nadleśnictwo
12:52
Ustka, Słupska
12:53
Ustka, Wróblewskiego
12:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
12:55
Ustka, Portowa
12:59
Ustka, Darłowska
13:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
13:02
Ustka, Kolorowa - Działki
13:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light