[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
21:16
Słupsk, Os. Niepodległości
21:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
21:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
21:21
Słupsk, Hala Gryfia
21:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
21:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
21:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
21:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
21:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
21:30
Słupsk, Wojska Polskiego
21:31
Słupsk, Sienkiewicza
21:32
Słupsk, Kopernika
21:33
Słupsk, Bałtycka
21:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
21:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
21:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
21:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
21:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
21:38
Włynkówko, Działki
21:39
Włynkówko
21:40
Włynkowo
21:41
Bydlino, Orzechowa
21:42
Bydlino
21:43
Bydlino, Leśna
21:44
Bydlino, Złoty Potok
21:44
Niestkowo
21:46
Zimowiska, Działki
21:47
Zimowiska
21:48
Grabno
21:49
Ustka, Nadleśnictwo
21:52
Ustka, Słupska
21:53
Ustka, Wróblewskiego
21:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
21:55
Ustka, Portowa
21:59
Ustka, Darłowska
22:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
22:02
Ustka, Kolorowa - Działki
22:03
Uwagi dotyczące kursu:
- nie kursuje 24 i 31 XII
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light