[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
10:16
Słupsk, Os. Niepodległości
10:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
10:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
10:21
Słupsk, Hala Gryfia
10:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
10:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
10:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
10:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
10:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
10:30
Słupsk, Wojska Polskiego
10:31
Słupsk, Sienkiewicza
10:32
Słupsk, Kopernika
10:33
Słupsk, Bałtycka
10:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
10:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
10:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
10:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
10:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
10:38
Włynkówko, Działki
10:39
Włynkówko
10:40
Włynkowo
10:41
Bydlino, Orzechowa
10:42
Bydlino
10:43
Bydlino, Leśna
10:44
Bydlino, Złoty Potok
10:44
Niestkowo
10:46
Zimowiska, Działki
10:47
Zimowiska
10:48
Grabno
10:49
Ustka, Nadleśnictwo
10:52
Ustka, Słupska
10:53
Ustka, Wróblewskiego
10:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
10:55
Ustka, Portowa
10:59
Ustka, Darłowska
11:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
11:02
Ustka, Kolorowa - Działki
11:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light