[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
07:16
Słupsk, Os. Niepodległości
07:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
07:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
07:21
Słupsk, Hala Gryfia
07:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
07:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
07:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
07:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
07:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
07:30
Słupsk, Wojska Polskiego
07:31
Słupsk, Sienkiewicza
07:32
Słupsk, Kopernika
07:33
Słupsk, Bałtycka
07:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
07:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
07:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
07:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
07:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
07:38
Włynkówko, Działki
07:39
Włynkówko
07:40
Włynkowo
07:41
Bydlino, Orzechowa
07:42
Bydlino
07:43
Bydlino, Leśna
07:44
Bydlino, Złoty Potok
07:44
Niestkowo
07:46
Zimowiska, Działki
07:47
Zimowiska
07:48
Grabno
07:49
Ustka, Nadleśnictwo
07:52
Ustka, Słupska
07:53
Ustka, Wróblewskiego
07:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
07:55
Ustka, Portowa
07:59
Ustka, Darłowska
08:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
08:02
Ustka, Kolorowa - Działki
08:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light